KALICI ÇÖZÜM İÇİN BAKIMEVLERİ

Huzurevlerinin Özel Bakım Üniteleri evde bakımı zor kronik hastalığı olanlarla,hastanede tedavisi tamamlanmış, hastalık ve tedavileri uzun süre yatakta kalmalarını gerektiren kimselerin(yatalaklar) bakıldıkları kurumlardır.

İşbirliği yaparak yaşlınızın ve kendinizin yaşam kalitesini İyileştirebilir,insani standartlarda bakımının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bakımevlerinde uygulanan adaptasyon ve sosyal içerikli programlarla yaşlıların toplumsal yaşama etkin olarak katılmaları yaşlıyı, aileyi ve toplumdaki diğer bireyleri olumlu olarak etkilemektedir. UNUTMAYIN...Yaşlılık kişisel olduğu kadar sosyal bir sorundur. Şüphesiz hepimiz anne, babamıza ya da büyükanne ve büyükbabamıza evimizde bakmak isteriz. Ancak 24 saat profesyonel anlamda aralıksız hizmet ve bakımı sağlamak; bunu hangimiz nasıl yapabiliriz.Yardımcı alabiliriz; ama biz yokken bir kişinin insiyatifine bırakabilir miyiz?

Sınırlarınızı belirleyin... Kendinize ve ona bir şans verin. İyi ve farklı hizmet veren bir bakımevi mutlaka var..

Herkes uzun yaşamayı ister ama yaşlanmak kimsenin aklına gelmez.Yaşlılık biraz da uzak ama mutlaka gidilecek  başka bir ülke gibidir.

Eğer gitmeden önce kendinizi hazırlamışsanız tadını çıkarabilirsiniz. Yaşlılığı düşünmek için en iyi zaman genç yaşlardır. 

UNUTMAYIN... KENDİNİZE  ve AİLENİZE ZAMAN AYIRIN

 

Simge Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, 1995’ten bu yana geriatrik bireylerin her türlü ihtiyaçlarına çözüm olmak için kurulmuş ve hizmet sunduğu gruba özel bakım ve sosyal konularda destek olmayı amaçlamaktadır.

 

Bize Ulaşın

Zümrütevler Mah. Başöğretmen Cad. Zeren Sokak Nazım Bey Apt. No:4

Maltepe / İstanbul

Email: simgehuzurevi@gmail.com

Tel: 0216 305 15 41

WhatsApp: 0533 399 75 22